61 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10 79 0067 |
| Виробник | Swag |
| Кросс-номери | 2013261081;A2013261081;2013261081;A2013261081 |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 1982, 1987, 1988, 1992, 1983, 1991, 1986, 1995, 1994, 1998, 1996, 2000, 1997, 2001, 1985, 1999, 1989, 1984, 1990, 1993 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | SL |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |