243 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 60 10 5870 |
| Виробник | Swag |
| Кросс-номери | 093168677;093168677;546135009R;5631500Q0A;93168677;93168677 |
| Внутрішній діаметр | 29 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2020, 2024, 2022, 2025, 2021, 2017, 2013, 2011, 2010, 2018, 2023, 2012, 2015, 2016, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Opel |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Movano, Master |
| Ширина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |