236 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10 93 6391 |
| Виробник | Swag |
| Кросс-номери | 2033260381;A2033260381;2033260381;A2033260381 |
| Внутрішній діаметр | 13.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2003, 2000, 2011, 2010, 2001, 2002, 2008, 2007, 2009, 2005, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Сумісність із моделлю | C-Class |