| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33 10 7543 |
| Виробник | Swag |
| Кросс-номери | 546134EA0C;546134EA0C |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Довжина | 69 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 2014, 2020, 2024, 2022, 2025, 2021, 2017, 2013, 2018, 2023, 2015, 2016, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Сумісність із моделлю | Qashqai |