| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 82 94 2525 |
| Виробник | Swag |
| Кросс-номери | 546131C403;546131C404;546131C423 |
| Внутрішній діаметр | 26 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1982, 1987, 1988, 1992, 1983, 1991, 1986, 1995, 1994, 1998, 1996, 2000, 1997, 2001, 2002, 1981, 1985, 1999, 1984, 1993 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Сумісність із моделлю | Vanette |