| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 20 61 0001 |
| Виробник | Swag |
| Кросс-номери | 31351126774;31351127414 |
| Внутрішній діаметр | 18.5 мм |
| Довжина | 61 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Рік випуску автомобіля | 1989, 1983, 1994, 1982, 1991, 1984, 1990, 1987, 1986, 1993, 1985, 1988, 1992 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | #3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |