| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 20 94 4257 |
| Виробник | Swag |
| Кросс-номери | 33551092525 |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2003, 1996, 2000, 1995, 2001, 2002, 1997, 1999, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Ширина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |