798 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10 92 1410 |
| Виробник | Swag |
| Кросс-номери | 2113331114;2303330614;2303330614S1;A2113331114;A2303330614;A2303330614S1;2113331114;2303330614;2303330614S1;A2113331114;A2303330614;A2303330614S1 |
| Діаметр внутрішній | 24 мм |
| Діаметр зовнішній | 38 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2006, 2019, 2022, 2004, 2005, 2008, 2018, 2017, 2007, 2024, 2023, 2009, 2015, 2002, 2011, 2003, 2014, 2016, 2013, 2025, 2021, 2020, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | E-Class, C-Class |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |