377 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 62 94 5655 |
| Виробник | Swag |
| Кросс-номери | 5131C5;5131C5;5131E0;5131E0;5131E0;9653318980;9653318980 |
| Довжина | 45 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 34 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2022, 2009, 2019, 2014, 2007, 2012, 2015, 2025, 2005, 2016, 2020, 2008, 2004, 2013, 2024, 2011, 2023, 2006, 2021, 2010, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 407, C5, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |