551 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 40 69 0005 |
| Виробник | Swag |
| Кросс-номери | 009191309;009191309;0423302;0423318;090495585;090495585;09191309;09191309;423302;423318;90495585;90495585;9191309;9191309;00423302;00423318;0423302;0423318;09191309;423302;423318;90495585;9191309;09191309;90495585;9191309 |
| Довжина | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Рік випуску автомобіля | 1995, 2002, 1996, 2000, 1998, 2001, 1999, 2003, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |