227 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 50 10 8896 |
| Виробник | Swag |
| Кросс-номери | 1061659;1061659SK;1061660;1061660SK;1136073;1136073SK;1329730;1329730SK;1448127;1448127SK;1484033;1484033SK;1517403;1517403SK;1M515500ABSK;1M515500ACSK;31212503;31212503SK;31277305;31277305SK;6M515500BASK;8671921;8671921SK;8M515500AASK;8M515500ABSK;98AG5500AGSK;98AG5500BASK;98AGG5K653DASK;BBM228C10;BBM228C10SK;BP4K28C10;BP4K28C10SK |
| Довжина | 35 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 36.6 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2022, 2009, 2019, 2014, 2007, 2012, 1998, 2015, 2001, 2025, 2002, 2005, 2016, 2020, 2000, 2008, 2004, 2013, 2024, 2011, 2003, 2023, 2006, 2021, 2010, 1999, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | V50, C-Max, S40, Focus, #3, 3, C30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |