
319 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA5040 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 834762;95021102;95021102;95021102;95528550;95528550;95528550 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57.5 мм |
| Довжина | 231 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2025, 2016, 2015, 2023, 2019, 2013, 2012, 2017, 2014, 2024, 2020, 2021, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Buick |
| Сумісність з моделлю | Mokka |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 161.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |