
287 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0024 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 308 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 1986, 1993, 1996, 1999, 2000, 1997, 1992, 1995, 1994, 1982, 1987, 1988, 1989, 1985, 1983, 1990, 1984, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Golf, Coupe, A6, Jetta, Corrado, 80, 100, B3, Passat |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |