
434 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0055 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 292 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2025, 2016, 2015, 2023, 2019, 2013, 2012, 2017, 2014, 2024, 2020, 2021, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A3, Golf, Octavia, Q3, Leon, Ibiza, Tiguan, Passat, A1, Polo, Superb, TT, Touran |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 177 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |