
453 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3065 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 262 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2014, 2016, 2019, 2011, 2015, 2018, 2012, 2017 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 176 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |