
271 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA6002 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 41.5 мм |
| Довжина | 238 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2015, 2016, 2011, 2006, 1993, 2008, 2005, 1996, 2020, 1999, 2000, 1997, 2004, 2025, 2013, 1992, 1995, 2024, 2021, 2003, 1994, 2010, 2007, 2023, 2017, 2001, 2002, 2012, 2018, 2009, 2019, 2014, 1990, 1991, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Ram, Sebring, Voyager |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 216 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |