
284 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0038 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 036129620D;036129620D;036198620;36198620 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 288 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2009, 2011, 2006, 2001, 2002, 2003, 2004, 2008, 2005, 1999, 2012, 2000, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Golf, Octavia, Leon, Ibiza, Caddy, Toledo, Fabia, Polo, Bora |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 188 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |