
585 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA5037 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 834125 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 291 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2016, 2009, 2013, 2017, 2011, 2014, 2008, 2012, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | 9-5, 95, Insignia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 258 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |