
415 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA4026 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1448616;1477153;1496204;1690582;1695529;1708877;1848220;30792881;31338216;31370984;76899132;7M519601AB;7M519601AC;AV619601AB;AV619601AD;Y64213Z40;Y64213Z40B;Y64213Z40C;Y64213Z40D |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 204 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 153 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2016, 2011, 2006, 2008, 2005, 2020, 2004, 2025, 2013, 2024, 2021, 2003, 2010, 2007, 2023, 2017, 2012, 2018, 2009, 2019, 2014, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, C70, C-Max, V50, 3, #3, V40, Kuga, Focus, C30, Transit |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Круглий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |