
225 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0035 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1J0129620 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 364 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2011, 2006, 1993, 2008, 2005, 1996, 1999, 2000, 1997, 2004, 2013, 1992, 2003, 1994, 2010, 2007, 2001, 2002, 2012, 2009, 1989, 1990, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Mazda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | A3, Golf, Octavia, New Beetle, Leon, 323, Toledo, Bora, TT |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |