
233 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA9046 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1378083 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2015, 2016, 2011, 2006, 2008, 2005, 1999, 2020, 2000, 2004, 2025, 2013, 1992, 2024, 2021, 2003, 2010, 2007, 2023, 2017, 2001, 2002, 2012, 2018, 1988, 2009, 2019, 1989, 2014, 1990, 1991, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Opel, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Samurai |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 157 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |