
299 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2009 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 13717806046;1444ER;1444TK;1444TK;1444EQ;1444ER;1444ES;1444ET;1444ET;9651883380;PC3128E |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 249 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2016, 2011, 2006, 2008, 2005, 2020, 2004, 2025, 2013, 2024, 2021, 2010, 2007, 2023, 2017, 2012, 2018, 2009, 2019, 2014, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Fiat, Peugeot, Mini |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, C5, Expert, Scudo, 407 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 132.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |