
363 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA7079 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 28113A5800 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 266.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2025, 2016, 2015, 2021, 2023, 2019, 2013, 2017, 2011, 2014, 2024, 2020, 2012, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i30, I30, Elantra |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 144 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |