
245 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0022 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 027133843;049133843;27133843;4213583;4213583;4342800;4861041;49133843;5006224;5009063;6001000383;9974793;9974793;A800X9601AA;A810X9601JA;PC360 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1978, 1998, 1986, 2006, 1993, 2005, 1996, 1999, 2000, 1997, 2004, 1981, 1977, 1992, 1995, 2003, 1994, 1982, 1976, 2001, 2002, 1987, 1988, 1989, 1980, 1985, 1979, 1983, 1990, 1984, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Plymouth, Audi, Chrysler, Dodge, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Saratoga, Neon, Scirocco, Golf, LE, Jetta, 80, Caddy, Le Baron, Voyager, Passat |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 134 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |