
534 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA4045 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 347 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2016, 2011, 2006, 2008, 2005, 1999, 2000, 2004, 2013, 2003, 2010, 2007, 2017, 2001, 2002, 2012, 2018, 2009, 2014 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC70, S60, V70, XC60, S80 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 228 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |