
160 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA1010 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 25062242;25062242;5023135;71736142;7554755;7564846;890X9601AGA;PC529;PC583 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 236 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2006, 1993, 2008, 2005, 1999, 1996, 2000, 1997, 2004, 1992, 1995, 2003, 1994, 2007, 2001, 2002, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Fiat, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Uno, Dedra, Tempra, Delta, Tipo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |