
322 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0015 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 03E129620;03E129620 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2007, 2009, 2006, 2001, 2002, 2008, 2005, 2003, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Roomster, Cordoba, Ibiza, Fabia, Polo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |