
362 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0057 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 269 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2025, 2016, 2015, 2021, 2023, 2019, 2013, 2017, 2011, 2014, 2024, 2020, 2012, 2022, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, BMW, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Fabia, Superb, Touran, Rapid, Tiguan, Caddy, Q3, Scirocco, Golf, Yeti, Leon, Jetta, A1, Polo, A3, Octavia, Ibiza, Toledo, Passat |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 191 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |