
537 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2075 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 8200795348;8200795348 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 292 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1978, 2015, 2016, 1986, 2011, 2020, 2025, 1981, 1977, 2013, 2024, 2021, 2010, 1982, 2023, 2017, 1976, 2012, 1975, 2018, 2019, 1980, 1985, 1979, 1983, 2014, 1984, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Alfa Romeo, Opel |
| Сумісність з моделлю | Master, Movano, Interstar, Spider |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 202 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |