
609 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3009 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 13712246997;LR007478;PC1104;PHE100500;PHE100500L |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 378 мм |
| Внутрішній діаметр | 108 мм |
| Зовнішній діаметр | 155 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2007, 2009, 2011, 2006, 2001, 2002, 2003, 2004, 2008, 2005, 1999, 2012, 2000, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Rover, MG, BMW |
| Сумісність з моделлю | D3, Freelander, 3, X3, #3, 75 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |