
258 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3048 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 25062038;25062038;5017002;5018032;6010940004;6010940304;6010940104;6010940404;6010940504;860X9601ABA;870X9601AAA;A6010940004;A6010940104;A6010940304;A6010940404;A6010940504;PC484 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 288 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 1996, 1990, 1992, 1991, 1987, 1995, 1984, 1986, 1983, 1989, 1999, 1993, 1998, 1988, 1985, 1994 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, E-Class, Musso, Korando |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 171 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |