
342 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3049 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 25062203;25062203;5022743;6020940104;6020940204;6020940604;890X9601DA;A6020940104;A6020940204;A6020940604;PC505 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 379 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2015, 2016, 1986, 2011, 2006, 1993, 2008, 1996, 2005, 2020, 1999, 2000, 1997, 2004, 2025, 1981, 2013, 1992, 2024, 2021, 2003, 2010, 1982, 2007, 2023, 2017, 2001, 2002, 1987, 2012, 2018, 1988, 2009, 2019, 1989, 1980, 1985, 1983, 2014, 1990, 1984, 1991, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo, Mercedes-Benz, Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | 124, G-Class, Korando, Musso |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 171 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |