
139 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0023 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 055129620A;055129620A;055129620A;055129620A;1444N1;1444N1;5003239;5012634;5016988;55129620A;55129620A;860X9601AFA;9974788;9974788;9974788;A770X9601AHA;A840X9601AUA;AG264;EFA190;PC355 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1978, 1986, 2005, 2000, 2004, 1981, 1977, 1992, 2003, 1982, 1976, 2001, 2002, 1987, 1975, 1988, 1989, 1980, 1985, 1979, 1983, 1990, 1984, 1991, 1974 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Scirocco, Golf, Xsara, Jetta, Caddy |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 93 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |