
201 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA8015 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1654617B00;1654630P00;165463J410;1654673C00;1654673C01;1654673C10;1654673C11;16546AA030;16546JG30A;165461HC2A;1654630P00;165463J41A;17220P2A005;17220P2CY01;17220P2FA01;17220P2A505;A392C;AY120NS022;N101026;PC940;PC962;S101004 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 228 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 1991, 2015, 2024, 2018, 2004, 1999, 2014, 2023, 1992, 1996, 2020, 2007, 1995, 1987, 2022, 1998, 1985, 2021, 1997, 1990, 2010, 1984, 2017, 2009, 2012, 1993, 2002, 1994, 2003, 2008, 2000, 2016, 2013, 1986, 1989, 2025, 2005, 2011, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Infiniti, Honda, Nissan, Subaru |
| Сумісність з моделлю | Skyline, Qashqai, Civic, CR-V, Micra, Koleos, Maxima, Legacy, Teana, Sunny, X-Trail, Pulsar, 200SX, Almera, Primera, FX, Note, Juke, Sentra |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 168 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |