
254 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2084 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 9813908880 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2018, 2023, 2025, 2017, 2022, 2020, 2019, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Toyota, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 208, C5, C3, Astra, Vivaro, 308, C4, Partner, C-Elysee, Combo, Zafira, Zafira, Berlingo, Mokka, Jumpy, Expert, Corsa, 508 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 182 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |