
314 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2020 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2013, 2014, 2004, 2011, 2010, 2007, 2012, 2006, 2009, 2005 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | C4, 307, 308 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |