
416 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA4025 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 298 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2008, 2013, 2014, 2011, 2010, 2007, 2015, 2012, 2006, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, S80, V70, Mondeo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 238 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |