
425 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA5044 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 5834279 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 292.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2007, 2009, 2013, 2011, 2006, 2004, 2014, 2008, 2005, 2012, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Zafira, Astra |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Кутовий |
| Ширина | 224 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |