
305 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2003 |
| Виробник | Purro |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 335 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2015, 2016, 2011, 2006, 2008, 2005, 1996, 2020, 1999, 2000, 1997, 2004, 2025, 2013, 2024, 2021, 2003, 2010, 2007, 2023, 2017, 2001, 2002, 2012, 2018, 2009, 2019, 2014, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C-Elysee, Berlingo, Partner, C3, 1007, 207, C2 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |