
221 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA8056 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1780102040;178010204000;1780102040A;1780102050;PC992 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2007, 2009, 1992, 1995, 2000, 2006, 2001, 2002, 2005, 1993, 2008, 1996, 1999, 2003, 1994, 1997, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corona, Avensis |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |