
235 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2030 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1444G1;1444WH;1444G0;1444WH;PC513;PC660 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 124 мм |
| Внутрішній діаметр | 118 мм |
| Зовнішній діаметр | 168 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1978, 1998, 2015, 1986, 2011, 2006, 1993, 2008, 2005, 1996, 1999, 2000, 1997, 2004, 1981, 1977, 2013, 1992, 1995, 1994, 2003, 2010, 1982, 2007, 2001, 2002, 1987, 2012, 1988, 2009, 1989, 1980, 1985, 1979, 1983, 2014, 1990, 1984, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 306, Xsara, Berlingo, Partner, ZX |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |