
214 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0027 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 01EFA040;1444Q4;1L0129601C;1L0129601D;1L0129607M;1L0129607N;1L0129607Q;1L0129620;1LO129620;1LO129620;1LO129620A;6K0129601E;6K0129607M;6K0129607R;6K0129607T;PC618;W01L0129620A |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2006, 1993, 2008, 2005, 1996, 1999, 2000, 1997, 2004, 1992, 1995, 2003, 1994, 2007, 2001, 2002, 2009, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Ibiza, Caddy, Toledo, Polo, Felicia, CTS |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |