
213 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0028 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 1444P6;1L0129607M;1L0129607N;1L0129620;1LO129601C;1LO129601D;1LO129607M;1LO129607N;1LO129620;25750701;6K0129607M;6KO129601E;6KO129607M;6KO129607R;6KO129607T;6U0129620;6U0129620;6U0129620;A1623C;PC601;PC650;W01LO129620 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 276 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2006, 1993, 2008, 2005, 1996, 1999, 2000, 1997, 2004, 1992, 1995, 2003, 1994, 2007, 2001, 2002, 2009, 1991 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Ibiza, Caddy, Toledo, Polo, Felicia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Форма фільтра | Прямокутний |
| Ширина | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |