
388 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA1038 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 51881024 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 274 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2011, 2024, 2013, 2014, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2012, 2019, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | 500, MiTo, Punto, Ypsilon |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |