
348 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0070 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 6C0129620;6C0129620;6C0129620;6C0129620;6C0129620;6C0129620 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 52.5 мм |
| Довжина | 284 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2015, 2016, 2019, 2013, 2017, 2014, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Rapid, Ibiza, A1, Toledo, Polo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 232 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |