
336 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA5047 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0613868A;GX739601BA;GX739601BA;GX739601AA;GX739601BA;LR092258;LR092246;LR092258;LR092258;T4A6123;T4A6124;T4A6124 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 49.5 мм |
| Довжина | 191.5 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2025, 2016, 2015, 2023, 2019, 2017, 2024, 2020, 2021, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jaguar, Land Rover |
| Сумісність з моделлю | XF, Range Rover, Range Rover Sport |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 256 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |