
356 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0067 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 04C129620A |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2025, 2016, 2015, 2023, 2019, 2013, 2012, 2017, 2014, 2024, 2020, 2021, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | A3, Golf, Octavia, Rapid, Leon, Ibiza, Caddy, A1, Toledo, Fabia, Polo, Touran |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 217 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |