408 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA3040 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 0030943804;0030945804;30943804;30945804;5025058;A0030943804;A0030945804 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 56 мм |
| Внутрішній діаметр | 326 мм |
| Зовнішній діаметр | 408 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1982, 1988, 1989, 1992, 1986, 1985, 1983, 1990, 1993, 1991, 1984, 1987 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 124, G-Class |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |