
309 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA0033 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 032129620C;036129620C;036129620F;036129620C;036129620F |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 418 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2015, 2016, 2011, 2006, 2008, 2005, 1996, 2020, 1999, 2000, 1997, 2004, 2025, 2013, 2024, 2021, 2003, 2010, 2007, 2023, 2017, 2001, 2002, 2012, 2018, 2009, 2019, 2014, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Golf, Octavia, New Beetle, Leon, Ibiza, Lupo, Toledo, Polo, Bora |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 188 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |