
316 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PUR-PA2074 |
| Виробник | Purro |
| Кросс-номери | 8200820859;8200820859;8660003096 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 243 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2016, 2018, 2008, 2011, 2013, 2014, 2024, 2023, 2025, 2017, 2015, 2022, 2020, 2012, 2019, 2009, 2010 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Fluence, Megane |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |